Dermamed kliinik

Tere tulemast kaasaegsesse esteetilise dermatoloogia kliinikusse Dermamed!

Dermamed kliinik pakub kõrgel tasemel meditsiinilise iluravi protseduure ja lahendusi erinevatele nahaprobleemidele. Kasutame oma töös maailmatasemel seadmeid, kvaliteetseid materjale ja kõige kaasaegsemaid rahvusvaheliselt tunnustatud ravivõimalusi.

Oleme spetsialiseerunud mittekirurgilisele iluravile, naha kvaliteedi parandamisele ja vananemisprotsessi aeglustamisele. Raviprotseduuride eesmärgiks on loomulik, hoolitsetud ja värske välimus. Protseduuridel keskendume eelkõige oma naha regeneratsioonil põhinevatele meetoditele.

Tänapäevased nahailuravi protseduurid on efektiivsed, turvalised ega nõua pikka paranemisperioodi. Enamus protseduuridest on valutud ja suuremate protseduuride puhul kasutame kohalikku tuimestust.

Dermamed on Soome juhtiva esteetilise dermatoloogia ja plastikakirurgia kliiniku Ihoakatemia esindus Tallinnas. Dermamedi peaarstil dr Marge Uibul on pikaaegne kogemus esteetilisest dermatoloogiast. Dr Uibu on aastaid koolitanud erinevate välisriikide dermatolooge ja plastikakirurge mitteinvasiivse nahailuravi valdkonnas Pariisis, Londonis ja Moskvas. Kõik Dermamedi töötajad on läbinud esteetiliste protseduuride täiendõppe Ihoakatemia kliinikus Helsingis.

Dermamedi kliinik toob Tallinnasse rahvusvahelisel tipptasemel kõige kaasaegsemad kvaliteetsed nahailuravi oskused ja võimalused. Tere tulemast!

Dermamedile on Tervishoiuameti poolt antud eriarstiteenuste osutamiseks tegevusluba L02980