Uudised

Rahvusvaheline Medical Facelift kursus Ihoakatemias Helsinkis

1. märtsil 2014 korraldas Dermamed koostöös Ihoakatemia ja Laboratoires Filorga Paris esindusega mittekirurgilise facelifti koolituse, milles osales kümme kogenud dermatoloogi Peterburist ja teistest Venemaa suurematest linnadest. Praktilisel õppusel tutvustasime kaasaegseid näo modelleerimise, kaela ja käte noorendamise meetodeid. Kursuses osalenud olid saadud kogemustega ülimalt rahul andes kursuse meditsiilisele tasemele hindeks 10/10 punkti. Järgmised kursused toimuvad juunis ja septembris.

Kongressiuudised - dr Marge Uibu koolitas 60 maa esindajaid Seoulis

2014 aasta jaanuaris tutvustas dr Marge Uibu Intracel erinevate metoodikate praktilist kasutamist üle 60 maa esindajatele Seoulis. Ihoakatemia on üks suurematest Intracel protseduure Euroopas pakkuvatest keskustest omades ravist ainulaadset ja aastatepikkust kogemust. Meie poolt väljatöötatud Intracel täiustatud ravimeetodid on rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud.

Kongressiuudiseid - IMCAS (International Master Course of Aging Skin) 2014 Pariisis

2014 jaanuari lõpus toimus Pariisis igaaastane IMCAS kongress, mis on üks tähtsamatest esteetilise meditsiini konverentsidest Euroopas. Dermamedist osalesid kongressil dr Marge ja Toomas Uibu. Meil oli heameel tõdeda, et mittekirurgiliste noorendusravide osas oleme Euroopas ühed eesrindlikematest. Paljusid protseduure, näiteks Medical Facelift täiteainetega, mida ravimfirmad esitlevad kui innovatsiooni noorendusravis, on meie kliinikutes kasutatud väga heade tulemustega juba aastaid. Parima ravitulemuse saavutamiseks on erinevate meetodite omavahel kombineerimine edu aluseks paljudes meditsiini valdkondades, nii ka esteetilises iluravis. Tähtis on koostada individuaalne raviplaan, mitte pakkuda kõigile samasuguseid üksikuid protseduure.

Dermamed kliinikust

Dermamed kliinik pakub kõrgel rahvusvahelisel tasemel meditsiinilise iluravi protseduure ja lahendusi erinevatele nahaprobleemidele. Dermamed on Soome juhtiva esteetilise dermatoloogia ja plastikakirurgia kliiniku Ihoakatemia esindus Tallinnas. Kasutame oma töös maailmatasemel seadmeid, kvaliteetseid materjale ja kõige kaasaegsemaid rahvusvaheliselt tunnustatud ravivõimalusi. Kõik raviprotseduurid toimuvad dermatoloogilise järelvalve all. Dermamedile on Tervishoiuameti poolt antud luba L02980 eriarsti teenuste osutamiseks. Lisaks iluraviteenustele osutame arstiabi ka kõikide nahahaiguste puhul - sünnimärgid, nahakasvajad, akne, psoriaas, rosacea, juuste ja peanaha probleemid.