INTRAcel

INTRAcel aparaadis juhitakse nõelte abil radiofrekventsenergia naha erinevatesse kihtidesse. Radiofrekventsenergiat on erinevates kirurgilistes protseduurides kasutatud juba aastakümneid. Kaasajal kasutatakse radiofrekventsenergiat ka näiteks südame rütmihäirete ravis. Esteetilises meditsiinis on radiofrekventsenergial põhinevaid aparaate kasutatud naha pinguldamiseks üle kahekümne aasta.

INTRAcel võimaldab kasutada erinevat tüüpi radiofrekventsenergiat erineva tugevusega ja erinevas sügavuses vastavalt soovitud efektile ja piirkonnale. Ravi võimaldab efektiivselt pinguldada ja tasandada nahka. Protseduuri mõju põhineb radiofrekventsenergia poolt indutseeritud haava paranemisprotsesside käivitumisel ja kollageeni ja elastiini uuenemisel.

Lisaks kohesele toimele paraneb naha kvaliteet astmeliselt 4-8 nädala jooksul.

Kombineeritud protseduuri puhul kasutatakse lisaks naha pinda uuendavat, pindmisi kortse vähendavat ja nahapoore ahendavat pindmist nõelteta raviotsikut. Meetod sobib ka silmalaugude raviks.

INTRAcel on hetkel üks efektiivsematest naha noorendusravidest. Kuna ravi toime põhineb naha regeneratsiooniomadustel, on ravitulemus täiesti loomulik. Naha kvaliteet ja niiskustasakaal paranevad, kortsud madalduvad, nahk pinguldub ja muutub elastsemaks.

INTRAcel protseduur sobib näole lisaks suurepäraselt kaela ja dekoltee noorendamiseks.

Protseduuri võib kasutada ka õlavarte pinguldamiseks, venitusarmide, akne ja aknearmide raviks.

Raviprotseduur tehakse tuimestuskreemiga. Järelraviks kasutatakse Neocica nahka rahustavat ja niisutavat protseduurijärgset kreemi. Meiki võib kasutada 12 tunni pärast. 3-5 päeva jooksul võib esineda kerget punetust, turset ja naha ketendamist. Väga lõtvunud naha ja kaela piirkonna paranemine võib kesta kauem. Tavaliselt tehakse 2-3 protseduuri 4-6 nädalaste vahedega ja edasist kordusravi üks protseduur kord aastas.