Epilatsioon

Kaasaegsete aparaatidega on võimalik pikaaegselt vähendada soovimatute karvade kasvu 3-5 protseduuriga mõneks aastaks. Fototermiline epilatsioon mõjub ainult kasvufaasis olevatele karvanääpsudele ja seetõttu tuleb  karvade kasvutsüklist olenevalt protseduuri korrata näo piirkonnas 4-6 nädala, keha piirkonnas 8-10 nädala ja jalgadel 12-15 nädala tagant. Selge karvakasvu vähenemine saavutatakse keskmiselt pärast kolmandat protseduuri, kuigi sageli aeglustub karvakasv juba ka esimese protseduuri järgselt. Tugeva hormonaalse karvakasvu puhul vöib olla vajalik  teostada 5-8  protseduuri.

Dermamedis kasutusel olevad meetodid sobivad nii tumedate kui ka heledate karvade kasvu vähendamiseks. Tänu kaasaegsele aparatuurile  on protseduur vôimalikult vähe valulik ja seega sobivad meetodid ka ôrnadele piirkondadele (näiteks bikini).

 

Protseduuri ei tehta tugevalt päevitunud nahale. Samuti ei soovitata 2 nädalat enne protseduuri kasutada isepäevitavaid kreeme ja 6 nädalat enne protseduuri  kasutada teisi karvade eemaldamise meetodeid (suhkur, vaha, mehaanilne).