French Touch Medical Facelift

Viimaste aastate jooksul on ealisi muutusi korrigeerivad mittekirurgilised meetodid tunduvalt arenenud ja näo piirkonna kirurgilise ringlõikuse (facelift) tähtsus vähenenud. Kirurgilise facelifti peamised probleemid on pikk paranemisperiood, vale tehnika korral nähtavate armide teke, liigselt pinguldatud, normaalset miimikat segav nö ”lõigatud välimus” (”treated look”). Samuti ei ole kirurgilise operatsiooniga võimalik parandada naha kvaliteeti. Sagedased vananemismuutused nagu pigmentlaigud, laienenud kapillaarid, naha õhenemine ja muud vananemismuutused vajavad dermatoloogilist ravi ka pärast kirurgilist operatsiooni.

Mittekirurgilise facelifti eesmärgiks ei ole oma välimuse märgatav muutmine vaid nooremale eale omase väljanägemise taastamine. French Touch Facelifti eesmärk on taastada nooruslik, loomulik ja värske väljanägemine.

Mittekirurgilise facelifti puhul kasutame kõige kaasaegsemat kombineeritud metoodikaid–naha pinguldamist, elastsuse taastamist, naha pinna uuendamist ja kudesid toetavaid ilusüste. Naha pinguldamine aitab taastada näo nooruslikku vormi ja naha pinna erinevate vananemismuutuste ravi annab tagasi naha noorusliku jume ja sära. Spetsiaalset tehnikat kasutades toetatakse ilusüstidega allalangenud ja õhenenud nahaaluskudet.

Ravitulemusena näo üldmulje nooreneb ja naha kvaliteet paraneb märgatavalt.

Mittekirurgilise faceliftiga ei kaasne tüüpilisi kirurgilise lõikusega kaasnevaid kõrvaltoimeid. Protseduur ei vaja narkoosi, ei põhjusta armide teket ja haiguspuhkus ei ole tavaliselt vajalik. Tuleb arvestada, et kõikide süstimisprotseduuridega võib ajutiselt kaasneda turset ja verevalumeid. Protseduuri tulemusena välimus ja miimika on täiesti loomulikud, nagu oleks tulnud tagasi lõõgastavalt puhkuselt. Kuna vananemisprotsess on pidev, kasutatakse ka edaspidi regulaarselt naha elastsust parandavaid protseduure ja nahahooldusvahendeid. Kui toetavaid järelravi protseduure kasutada ei ole võimalik, säilib ravi tulemus umbes poolteist aastat ja naha vananemine jätkub loomulikul viisil.