Anti-aging mesoteraapia

Mesoteraapia on efektiivne ja kiire naha kvaliteeti koheselt parandav ja nahka uuendav protseduur. Mesoteraapia aeglustab naha vananemist, tasandab pindmisi kortsukesi, ühtlustab ja parandab nahatooni ning omab väga head nahka niisutavat efekti. Kaasaegne anti-aging mesoteraapia on välja töötatud Prantsusmaal. Anti-aging mesoteraapia tuntud arendaja on Laboratoires Filorga looja dr Michel Tjordman.

Mesoteraapias kasutatakse vitamiine, hüaluroonhapet, aminohappeid, mineraalaineid, antioksüdante ja koensüüme. Ained viiakse nahka korduvate süstidega. Nõelapisted käivitavad naha regeneratsiooniprotsessi, mida nahka viidavad aktiivained veelgi soodustavad. Mesoteraapia võimaldab viia nahka ka selliseid toimeaineid, mis muul viisil läbi naha ei imendu.

Mesoteraapia nime all pakutakse tänapäeval laialdaselt erinevaid protseduure seerumite imendamisest nõelrulliga tavalise naha nõelumiseni. Mesoteraapia tähendab toimelahuse viimist naha erinevatesse kihtidesse nõela ja süstla abil. Mesoteraapia ei ole ka ilusüst hüaluroonhappegeeliga või botuliinisüst.

Mesoteraapia toime sõltub eelkõige kasutatavast lahusest, selle hulgast ja protseduuri tehnikast. Kvaliteetsete lahuste kasutamisel kõrvaltoimeid ei esine. Väga lõtvunud naha puhul punetust ja täpikesi võib olla 2-12 tunni vältel. Regulaarsel kasutamisel sobib mesoteraapia ka keset tööpäeva tehtavaks protseduuriks. Hea tehnika puhul on mesoteraapia valutu.

Dermamedi kliinikus kasutame nii klassikalist mesoteraapiameetodit kui ka uuemat tehnikat, mis on valutu ega vaja paranemisaega. Protseduuri tulemus sõltub ainetest, mida nahka viiakse. Dermamedi kliinikus kasutame ainult kõrge kvaliteediga steriilseid lahuseid, mis sisaldavad nahas loomulikult esinevaid aktiivaineid.

Dermamedis kasutame naha pinguldamiseks dermatoloogi poolt koostatud raviskeeme.

Välja on töötatud spetsiaalsed lahused naha pinguldamiseks, naha niisutamiseks, tselluliidi, pigmentmuutuste ja tumedate silmaümbruste jaoks. Mesoteraapiat iseseisva hooldusena tehakse alguses 1-2 nädala tagant, edaspidi 2 kuu tagant. Mesoteraapia sobib väga hästi kombineerimiseks teiste nahailuravi protseduuridega.

Mesoteraapia on meditsiiniline protseduur, mille järgselt võib tavalist meiki kasutada alles paari tunni pärast.