Juuste mesoteraapia

Juuste mesoteraapia on hetkel üks kõige tõhusamatest juuste kasvu parandavatest ja juuste väljalangemist vähendavatest protseduuridest. Mesoteraapia parandab peanaha vereringet, pikendab juuksekarvade eluiga ja stimuleerib juuksefolliikulite kasvu. Ravi aitab eelkõige olukorras, kus juuste väljalangemine on alles alanud, kuid ka juhtudel, kus juustekadu on juba väljendunud. Juba täelikult väljakujunenud kiilaspäisuse raviks meetod ei sobi. Esmane toime on juuste väljalangemise vähenemine ja seejärel juuste kasvu kiirenemine. Juuksed muutuvad tugevamateks ja elujõulisemateks. Eriti noortel ja algava juuste väljalangemise puhul juuksed võivad täielikult taastuda, aga keskealistel meetod eelkõige aitab säilitada veel olemasolevaid juukseid. Mesoteraapia parandab peanaha üldist seisundit ja ainevahetust. Mesoteraapia sobib nii meestele kui naistele.

DERMAMED kliinikus kasutatakse nahasiseste süstete tegemiseks spetsiaalset aparaati, mis teeb protseduuri valutuks. Hooldus on meeldiv ja tundub pigem massaažina. Protseduuril kasutatakse juuste kasvu soodustavaid ja karvafolliikuleid ning vereringet stimuleerivaid juuste kasvufaktoreid, bioaktiivseid peptiide, vitamiine ja mineraalaineid. Nii nagu näo piirkonna mesoteraapias, on ka siin nõelatorgetel oma tähtsus.

Juuste mesoteraapiat tehakse 1 kord nädalas 2-3 kuu vältel ja edaspidi raviefekti säilitamiseks vastavalt vajadusele. Ravi võib ühendada Mesoroller – koduhooldusega. Koduseks kasutamiseks on meie kliinikus saadaval juuste kasvu tugevdavad bioaktiivseid peptiide sisaldavad seerumid, shampoonid ja juustehooldusvahendid. Mesoteraapiale lisaks võib kasutada peanaha LED ravi, mille toime on teaduslikult tõestatud.

Kui peanahk ei ole puhas ja terve, alustatakse köigepealt nahaarsti konsultatsiooniga, kus vaadatakse üle peanaha seisukord ja selgitakse välja juuste väljalangemise võimalikud põhjused ja haigused.