Naha laser-, IPL ja RF ravi

Dermamedis kasutatakse kõige kaasaegsemaid, efektiivseid, turvalisi ja rahvusvaheliselt hinnatud tootjate meditsiinilise iluravi originaalaparaate. Kvaliteetne ja turvaline ravi on võimalik ainult kvaliteetse aparaadiga. Kopeeritud aparaatlahendused võivad anda ebaühtlase ja raskelt kontrollitava toime ja sellega kaasneb suur kõrvaltoimete risk. Kõikide meditsiiniliste protseduuride puhul on aparaadi kvaliteet väga oluline.

Kaasaegsed meditsiinilised aparaadid pinguldavad nahka ja tasandavad kortse nahka kahjustamata. Sõltuvalt ravieesmärgist kasutatakse erinevaid tehnoloogiaid: valgusimpulss-, LED-, mittekooriv ja kooriv laser, radiofrekvents ning nende kombineerimine. Kõik eelpoomainitud tehnoloogiad on ka meie kliinikus kasutusel. Ablatiivsete laserravide kasutamisest naha noorendamisel oleme oma kliinikus loobunud, kuna rahvusvahelise kogemuse põhjal kaasneb nendega püsivate nahakahjustuste ja pigmentatsioonihäirete risk. Mitmekordsel kasutamisel kaasneb laserlihvimisega ka palju muid probleeme, näiteks naha õhenemine ja ”treated look”- sile, jäik ja läikiv nahapind. Ablatiivset CO2 laserit kasutame oma kliinikus eelkõige erinevate armide raviks ja healoomuliste nahakasvajate eemaldamiseks. Seejuures kasutame ka siin kõige moodsamat lasertehnoloogiat.

Kuna vananemisprotsess on pidevalt jätkuv, on enesest mõistetavalt kõikide Dermamed kliinikus kasutatavate protseduuride suureks eeliseks võimalus protseduure korrata vastavalt vajadusele.