Täitesüstid

Kõige laialdasemalt kasutatakse täiteainetena erinevat tüüpi hüaluroonhappegeele. Kaasaegsete hüaluroonhappegeelide eeliseks on kõrge turvalisus, sobivus oma kudedega ja pikaaegne püsivus. Hüaluroonhape ei ole hape, vaid organismis (näiteks nahas, liigestes ja silma klaaskehas) loomulikult esinev suhkruühend, mida toodetakse ja lõhustatakse ka organismi enda poolt. Sünteetiline hüaluroonhappegeel lahustub aeglaselt sõltuvalt geeli paksusest ja organismi ensüümide aktiivsusest.

Levinumad täiteainete kasutuspiirkonnad on nn kurjusekortsud, nasolabiaalvaod, huulte modelleerimine ning mittekirurgiline facelift (French Touch).

Sageli ühildatakse täiteaineprotseduuridega naha pigmendimuutusi ja nahatooni kirgastav Anti-Aging keemiline koorimine ning naha toonust parandav mesoteraapia. Kombinatsioonhooldused on patsiendile hästi talutavad ning vajavad üksnes lühikest paranemisaega.

Täitesüstidega on võimalik korrigeerida vananemismuutuseid kiiresti ja efektiivselt. Erinevaid täitesüste kasutatakse naha niisutamiseks, kortsude täitmiseks ja kudede volüümi taastamiseks. Meie arstid kasutavad lisaks kaasaegsetele preparaatidele kaasaegseid tehnikaid ja metoodikat.